$ مدیریت سرمایه

بهترین صرافی ارز دیجیتال | اکس کپیتال

آشنایی بیشتر با صرافی ارز دیجیتال اکس کپیتال

بحث ارز دیجیتال را این روزها می توان یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین بحث ها به شمار آورد.با توجه به سودهایی که افراد به یکباره از ارزهای دیجیتال و دنیای کریپتوکارنسی به دست آوردند بقیه نیز جلب این بازار شده و مصمم به کار کردن و کسب و سود در این فضا شدند. لازمه حضور در بازار رمزارزها را می توان در اختیار داشتن یک صرافی ارز دیجیتال معتبر به شمار آورد. یکی از بهترین صرافی ها در این زمینه صرافی ارز دیجیتال اکس کپیتال است. اگر شما هم به دنبال یک صرافی معتبر و با خدمات گسترده برای سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها هستید با ما در ادامه همراه باشید تا یکی از بهترین ها در این زمینه یعنی صرافی ارز دیجیتال اکس کپیتال را بشناسید و سپس خودتان در این مورد تصمیم های لازم را بگیرید. با ما همراه باشید.

صرافی

معرفی صرافی ارز دیجیتال اکس کپیتال

برای این که بتوانید در بازار رمز ارزها مشغول به فعالیت شده و بتوانید برای خرید ارز دیجیتال اقدام کنید، نخستین چیزی که به آن احتیاج دارید یک صرافی آنلاین است. در کشور ما با توجه به وضعیت سیاسی و تحریم هایی که وجود دارند انتخاب صرافی ارز دیجیتال مناسب بسیار اهمیت داشته و حتی گاهی یک انتخاب اشتباه می تواند سبب از دست رفتن سرمایه ی شما و یا بلوکه شدن آن شود. یکی از بهترین صرافی های موجود برای دنیای کریپتوکارنسی که دارای تجربه و نیز تخصص بسیار بالایی در این امر است صرافی ارز دیجیتال اکس کپیتال می باشد. این صرافی توانسته است به کمک بکارگیری همزمان تجربه و تخصص که طی سالیان متمادی در دنیای کریپتو و سایر بازارهای پولی و مالی به دست آورده است این امکان را برای معامله گران و فعال های بازار مالی در ایران به فراهم آورد که با خیالی آسوده و با قابلیت های مناسب در این فضا به معامله و کسب سود بپردازند. در این صرافی شما می توانید بدون هیچ مشکلی به خرید تتر، خرید بیت کوین، خرید شیبا و نیز فروش این ارزها و سایر ارزهای دیجیتال بپردازید. همچنین صرافی ارز دیجیتال اکس کپیتال خدامات متنوع و گوناگونی را برای مشتر ی های خود ارائه می کند که شما می توانید به خوبی از آنها بهره ببرید.

برای انجام خرید و فروش در این صرافی تنها می بایست در آن ثبت نام کنید که در قسمت های بعدی به مرحله های ثبت نام می پردازیم. پس از تکمیل ثبت نام خود در این صرافی آنلاین شما یک لینک اختصاصی و مخصوص به خود دریافت می کنید و حتی قادر هستید در صورتی که دوستان خود را به این صرافی دعوت کنید از خدماتی نظیر دریافت کمیسیون از تریدهای آنها تا سقف 30 درصد هم بهره ببرید.

ارز دیجیتال

خدمات ارائه شده به وسیله ی صرافی ارز دیجیتال اکس کپیتال

یکی از معیارهای مهم برای این که بتوانیم یک صرافی خوب و باکیفیت برای خودمان انتخاب کنیم این است که در مورد خدماتی که این صرافی به ما ارائه می دهد بیشتر بدانیم. در صورتی که این خدمات از تنوع خوبی برخوردار بود و می توانست ما را به عنوان مشتری راضی نگه دارد آنگاه می توان برای استفاده از این صرافی و خدمات آن اقدام نمود. در مورد صرافی ارز دیجیتال اکس کپیتال هم همین موضوع صدق میکند. لذا در این بخش قصد داریم تا به خدمات این صرافی آنلاین بپردازیم که به شرح زیر هستند:

 1. صرافی ارز دیجیتال اکس کپیتال بدون دریافت هرگونه کارمزد شبکه به شما خدمات ارائه می دهد. به همین دلیل هم با توجه به این که قرار نیست متحمل هزینه های کارمزد شبکه شوید میتواند انتخاب خوبی به شمار بیاید.
 2. برای این صرافی ارز دیجیتال شما نیازی به پرداخت کارمزد سایت هم ندارید.
 3. یکی از مهمترین مشخصه هایی که می بایست برای انتخاب یک صرافی آنلاین به آن دقت داشته باشیم تنوعی است که این صرافی در زمینه ی ارائه و خرید و فروش ارزهای دیجیتال در اختیار دارد. صرافی ارز دیجیتال اکس کپیتال از این نظر فوق العاده عمل کرده و چیزی بالغ بر چهارصد ارز دیجیتال مختلف را می توانید بدون حضور هیچ گونه واسطه و به صورت کاملا مستقیم به وسیله ی این صرافی خرید و فروش کنید.

صرافی ارز دیجیتال اکس کپیتال

سایر خدمات ارائه شده به وسیله ی صرافی اکس کپیتال

 1. یکی از مهمترین خدماتی که این صرافی در اختیار مشتریان خود می گذارد کیف پول یا همان والت اختصاصی است. همانطور که میدانید برای نگهداری ارزهای دیجیتال شما نیازمند یک کیف پول دیجیتال هستید. حال اگر صرافی شما این خدمات را ارائه دهد شما می توانید بدون پرداخت هیچ گونه کارمزدی برای شبکه از خدمات ارائه شده به وسیله ی این صرافی بهره مند شوید. این دقیقا همان اتفاق است که در صورت ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال اکس کپیتال برای شما به وقوع می پیوندد و شما دیگر کارمزدی برای خدمات شبکه پرداخت نمی کنید.
 2. یکی از دغدغه های فعالان بازار کریپتوکارنسی در ایران تحریم های بین المللی و امکان بلوکه شدن پولشان است. در صورت استفاده از این صرافی ارز دیجیتال شما دیگر نگرانی در مورد تحریم های بین المللی نخواهید داشت.
 3. از جمله مهمترین فاکتورها برای انتخاب یک صرافی ارز دیجیتال امنیت آن است. چرا که در این مورد ما با پول و سرمایه مان سروکار داریم و در صورتی که صرافی ای که انتخاب می کنیم از امنیت مناسبی برخوردار نباشد ریسک از دست رفتن سرمایه مان را باید به جان بخریم. پس بهتر است از همان ابتدا امنیت را در انتخابمان لحاظ کنیم. صرافی ارز دیجیتال اکس کپیتال یکی از صرافی های آنلاینی است که امنیت بسیار بالایی را برای کاربران خود فراهم می آورد.

آیا اکس کپیتال خدمات دیگری هم برای ارائه به کاربران خود دارد؟

علاوه بر شش مورد ذکر شده در دو قسمت قبلی خدمات دیگری هم به وسیله ی صرافی اکس کپیتال ارائه می شود که به شرح زیر هستند:

 1. یک صرافی خوب می بایست دارای یک رابط کاربری ساده و بدون پیچیدگی باشد تا هر فردی خیلی راحت بتواند از آن استفاده کند. اکس کپیتال در این زمینه فوق العاده عمل کرده و رابط کاربری فاقد هرگونه پیچیدگی به کاربران خود عرضه کرده است.
 2. از جمله عامل هایی که در انتخاب صرافی برای کاربران مهم است این است که شما بتوانید در پلتفرم های مختلف از آن استفاده کنید. یعنی برنامه ی این صرافی هم بر روی کامپیوتر و هم بر روی موبایل قابل اجرا باشد. صرافی اکس کپیتال از این لحاظ مشکلی نداشته و شما می توانید آن را بر روی موبایل و PC خود داشته از خدمات آن بهره مند شوید.
 3. ارائه خدمات پشتیبانی به صورت بیست و چهار ساعته همدیگر خدمات این صرافی ارز دیجیتال است. کاربران این صرافی می توانند در هر ساعتی از شبانه روز که دچار مشکل شدید به وسیله ی تیکت با این صرافی ارتباط برقرار کرده و مشکل خود را رفع کنند. همچنین شما می توانید از ساعت 8 صبح الی 8 شب به صورت تلفنی برای رفع مشکلات خود با این صرافی در ارتباط باشید.
 4. در این صرافی امکان استفاده از کیف پول ریالی هم دارید و خیلی راحت قادر هستید تا معاملات خرید و یا فروش خود را کنترل نموده و مدیریت نمایید.

خرید ارز دیجیتال

برای ثبت نام در اکس کپیتال چه باید کرد؟

حال که در مورد خدمات گسترده ی صرافی ارز دیجیتال اکس کپیتال اطلاعاتی به دست آورید نوبت به آن میرسد که ببینیم برای ثبت نام در این صرافی می بایست چه کنیم. در این قسمت به صورت گام به گام به کارهایی که لازم است برای ثبت نام انجام دهید می پردازیم که به شرح زیر هستند:

 1. نخستین مرحله ثبت نام در اکس کپیتال است. فرد متقاضی می بایست کلیه ی اطلاعات خود را در فرم ثبت نام این صرافی آنلاین وارد کرده و آن را تکمیل نماید. برای این منظور شما می بایست وارد سایت صرافی اکس کپیتال به ادرس excapital.net شوید.
 2. گام بعدی فرستادن یک کپی از کلیه ی مدارک مورد نیاز است. اکل مدرک هایی که برای ثبت نام به آن نیاز داریم به همراه فرم دست نوشته ی تکمیل شده و نیز یک عکس سلفی از شخص برای انجام پروسه ی احراز هویت مورد نیاز است. سپس همه ی این مدارک در سایت کارگزاری آپلود یا همان بارگذاری می شود.
 3. مرحله ی نهایی از ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال اکس کپیتال را می توان مرحله ی دریافت تاییدیه و احراز شدن هویت به شمار آورد. در این مرحله کلیه ی مدارکی که ارسال کرده اید به وسیله ی افراد حاضر در تیم پشتیبانی این صرافی مورد بررسی قرار گرفته و در صورت نبود هرگونه مشکل و عدم تطابق در اطلاعات دریافتی و نیز مدارک فرستاده شده پروسه ی احراز هویت شما در این صرافی بسیار سریع و در کمتر از یک ساعت قابل انجام است.

صرافی آنلاین

نتیجه گیری

برای این که بتوانید در دنیای رمز ارزها مشغول به فعالیت شوید نخستین چیزی که به آن احتیاج دارید یک صرافی آنلاین است تا به وسیله ی آن به خرید و فروش مشغول شوید. یکی از بهترین صرافی های آنلاین را می توان صرافی ارز دیجیتال اکس کپیتال به شمار آورد که در این مطلب مفصلا به این صرافی و خدمات آن پرداخته ایم.

0 پاسخ به "بهترین صرافی ارز دیجیتال | اکس کپیتال"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فارکس استراتژی محفوظ است

طراحی سایت با ♥ فارکس استراتژی

CLOSE
CLOSE
X