ربات فارکس | اکسپرت فارکس

ربات فارکس | اکسپرت فارکس فارکس | بهترین ربات های فارکس

در این بخش بهترین ربات ها و اکسپرت های فارکس با سود و دقت بالا تهیه شده است. شما می توانید جهت مشاوره و خرید اکسپرت با تیم پشتیبانی فارکس استراتژی در ارتباط باشید و بهترین اکسپرت را خریداری نمایید.

ربات فارکس
40%
تخفیف

اکسپرت خارق العاده عقاب (Eagle)

4.34 41 رای
تومان30,000,000
تومان30,000,000

ربات فارکس EURpips M1-2022

بدون امتیاز 0 رای
تومان1,480,000
تومان1,480,000

ربات تخصصی دلتار تریدر

بدون امتیاز 0 رای
تومان8,400,000
تومان8,400,000

اکسپرت میراکل

5.00 3 رای
تومان9,900,000
تومان9,900,000
تومان45,000,000

اکسپرت Power Sophia

4.29 7 رای
تومان6,000,000
تومان6,000,000

ربات فارکس چیست؟

از ربات فارکس/اکسپرت فارکس برای اتوماتیک کردن معاملات استفاده می شود. اکسپرت فارکس یک استراتژی است که بر اساس اطلاعات داده شده به ربات که توسط دستورات برنامه نویسی این کار انجام می شود بازار را برسی و در موقعیت های مناسب معاملاتی ورود می کند و حتی زمانی که شما خواب هستید ربات در حال فعالیت روی حساب شما است. با این ابزار دیگر نیازی ندارید به صورت مداوم بازار را برسی کنید. اکسپرت ها نه تنها می توانند نقاط ورود و خروج معاملاتی را به ما نشان دهند بلکه می توانند به صورت خودکار برای ما معامله انجام دهند و طبق دستورات ریاضی که به ربات داده شده است فعالیت خود را انجام میدهند.

بک تست ربات ها

بک تست به معنی تست نحوه عملکرد ربات در گذشته و دریافت نتیجه از آن است. شاید برای شما هم سوال است که چطور میتوانیم نحوه عملکرد و معاملات ربات ها را مشاهده کنیم؟! بک تست گیری و نحوه عملکرد اکسپرت از مهم ترین نکات قبل از خرید است.
 ما در مجموعه فارکس استراتژی در صفحه هر محصول نحوه عملکرد سالیانه و ماهانه ربات ها را به صورت ویدیو قرار داده ایم و شما میتوانید با مطالعه هر محصول ویژگی های فنی اکسپرت ها را مشاهده نمایید. همچنین اگر مدت زمان خاصی مدنظر شما است میتوانید در واتس آپ به شماره 09338306640 پیغام دهید و بک تست مورد نظر خود را در زمان مشخص درخواست کنید. همچنین لازم به ذکر است تمامی تست ها در حساب ریل انجام شده است.

MQL5 و MQL4 چیست؟

metaquotes نام کامل MQL است که ما آن را با نام متاتریدر میشناسیم و در اصل یک زبان برنامه نویسی است که با آن میتوان استراتژی معاملاتی خودکار خود را برنامه نویسی وطراحی کرد. MQL5 نام اختصاری 5 metaquotes و MQL4 نام اختصاری 4 metaquotes است. به طور کلی ربات ها و اکسپرت های فارکس ویژه 2 پلتفرم متا تریدر 4 و متا تریدر 5 طراحی می شوند. این که شما از کدام پلتفرم استفاده نمایید به رباتی که استفاده می کنید و بروکری که استفاده می کنید بستگی دارد.
در سایت فارکس استراتژی در صفحه هر اکسپرت مشخص شده است که با متاتریدر 4 سازگار است یا متاتریدر 5 و شما باید دقت داشته باشید بروکری که استفاده می کنید از کدام پلتفرم پشتیبانی میکند.

ویدیوهای ربات فارکس

اگر می خواهید در بازار فارکس فعالیت کنید باید بازار را به صورت 24 ساعته مورد برسی قرار دهید وبا توجه به مشغله هایی که همه ما داریم گاها امکان پذیر نیست. پس به یک ابزار برای رصد 24 ساعته بازار و معاملات نیاز داریم. ربات فارکس یک تریدر 24 ساعته بر روی حساب شما می باشد.

ربات ها در تمام بروکر ها قابل نصب و اجرا هستند.

ربات یک تریدر 24 ساعته و به دور از احساسات عمل می کند. مهمترین مزیت ربات فارکس 24 ساعته بودن و احساسی عمل نکردن است.

هم بله و هم خیر! اکسپرت بستگی به استراتژی دارد که بر آن اساس نوشته شده است. اکسپرت هایی که به صورت مارتینگل هستند ممکن است در کوتاه مدت سود خوبی بدهند اما در بلند مدت  ممکن است حسابتان کال مارجین شود. اما اکسپرت های سایت فارکس استراتژی تماما بهینه شده هستند و به بهترین شکل روی حساب شما معامله می کنند.

در سایت فارکس استراتژی در صفحه هر محصول عملکرد ربات را قرار داده ایم. اما برای برسی ریز عملکردها و استیمنت هر بات به پشتیبانی ما در واتس آپ یا تلگرام پیام دهید.(09338306640)

ربات فارکس یک استراتژی قدرتمند فارکس است که بر اساس استراتژی کدنویسی و بهینه شده است. لازم به ذکر است هیچ سیستمی در بازار فارکس 100% نیست و احتمال خطا وجود دارد. اما ربات های سایت فارکس استراتژی میتوانند بر اساس گذشته بازار را برسی کنند و بهترین معامله ها را برای شما انجام دهند.

ربات های سایت در نرم افزار متاتریدر فعال می شوند.

ربات ها کاملا اتوماتیک هستند و نیاز به هیچ تخصصی جهت فعالیت ندارند.

بله تمامی محصولات دارای پشتیبانی، نصب، باگ فیکس و مشاوره رایگان هستند. ضمنا تمامی محصولات برای خریداران قبلی به صورت رایگان آپدیت میشوند.

پرداخت جهت تهیه ربات به 3 صورت انجام می شود. 1- پرداخت ریالی. 2-پرداخت دلار وبمانی و پرفکت مانی. 3- پرداخت از طریق رمز ارز. جهت پرداخت 2 و 3 با پشتیبانی در واتس آپ در ارتباط باشید.

ربات مناسب شما به 3 عامل بستگی دارد: 1- میزان سرمایه شما برای ترید. 2-میزان ریسک پذیری. 3-میران سرمایه شما برای تهیه ربات.

طبیعتا ربات های قیمت پایین تر عملکرد ضعیف ترین سبت به ربات های دیگر دارد، مانند ربات عقاب که یکی از فوق العاده ترین ربات های فارکس است.

تمامی مراحل نصب و فعال سازی ربات بر عهده ما و تیم پشتیبانی فارکس استراتژی خواهد بود و نیاز به تخصص شخص خریدار نیست.

10 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید