ساخت اکسپرت فارکس | اکسپرت نویسی فارکس | ساخت اندیکاتور فارکس

اکسپرت فارکس چیست؟

اکسپرت expert در معنای فارسی به معنی (متخصص) است. شرکت meta quote امکاناتی در متا تریدر فراهم کرده که به معامله‌گران فارکس اجازه می دهد، روش های معاملاتی ود را به برنامه تبدیل کرده و به صورت 24 ساعته در بازار مدیریت و اجرا کنند. به این برنامه که با برنامه نویسی در محیط متاتریدر ایجاد شده اکسپرت فارکس یا ربات فارکس می گویند. به کمک اکسپرت، نیاز نیست مرتب قیمت ها را بررسی کرده و بازار را تحلیل کنید. این کار توسط اکسپرت به نهایت دقت انجام خواهد شد.

اکسپرت ها چگونه کار می کنند؟

ما میتوانیم برای اکسپرت ها مقادیری تعریف نماییم که برای اکسپرت مشخص می کند باید به چه شکل عمل نماید. فعالیت هایی مانند باز و بسته شدن معاملات، مقدار حجم وارد شده در معامله، مدیریت سرمایه و …با این مقادیر مشخص می شود.

توضیح عملکرد اکسپرت ها با مثال

اکسپرت ها معمولا می توانند یک یا چند بازار را زیر نظر داشته باشند و به شما در مورد معاملات احتمالی اطلاع دهند.
مثلا اگ بخواهیم یک اکسپرت با استفاده از معاملات میانگین 20 روزه (sma) محدوده های بازگشت را در eur/usd شناسایی کند می توانید درخواست دهید یک اکسپرت حرفه ای برای شما نوشته و طراحی شود. می توانید اکسپرت خود را به صورتی برنامه ریزی کنید که eur/usd را به صورت 24 ساعته برسی کند و اگر از میانگین خود فاصله گرفت یا به آن نزدیک شد به صورت خودکار 2% از کل موجودی حساب شما بر اساس موقعیت برایتان معامله ای باز کند.
 

شرایط ساخت اکسپرت فارکس

 1. شما باید به صورت کامل جزئیاتاستراتژی که مد نظر دارید را کامل برای ما توضیح دهید.(مانند اندیکاتور هایی که نیاز دارید. نوع ورود و خروج، بازار و سهم). اگر به صورت تصویری روی چارت در صفحه ی متا تریدر توضیح دهید بهترین نتیجه را دریافت خواهید کرد.
 2. نوع اکسپرتی که سفارش می دهید را مشخص نمایید.(MQL4 یا MQL5)
 3. اگر شما از قبل اکسپرت فارکس دارید و نیاز به ارتقا اکسپرت دارید حتما باید سورس کد آن را در اختیار ما قرار بدهید.

مزایای اکسپرت فارکس

 • اکسپرت ها به صورت خودکار عمل می کنند
 • اکسپرت ها مثل انسان ها دچار احساسات نمی شوند
 • اکسپرت ها به صورت 24 ساعته بازار را برسی می کنند
 •  با استفاده از اکسپرت ها در زمان صرفه جویی می کنید
 • سازگاری با تمام بروکر ها
 • دقیق و نقطه زن
 • مدیریت سرمایه منطقی
آکسپرت نویسی فارکس

سفارش اکسپرت از فارکس استراتژی

تیم فارکس استراتژی با تریدر ها و برنامه نویس های مجرب در زمینه اکسپرت نویسی و دانش چندین ساله و ابزار های پیشرفته از ساده ترین تا پیچیده ترین اکسپرت ها را در حوزه اکسپرت نویسی فارکس به صورت تخصصی در ایران ارائه می دهد. شما مشتریان گرامی میتوانید با توجه به استراتژی شخصی خود، با کارشناسان فارکس استراتژی در ارتباط باشید و اکسپرت تخصصی خود را سفارش دهید.

مراحل درخواست سفارش اکسپرت

 1. ثبت سفارش و اعلام شرایط و جزئیات به ما توسط کاربر
 2. ارجاع درخواست به واحد فنی جهت برآورد هزینه و زمان
 3. اعلام زمان و هزینه به مشتری
 4. دریافت پیش پرداخت از مشتری
 5. تحویل اولیه ربات به مشتری (فقط فایل تست و دارای تاریخ انقضا)
 6. تسویه حساب توسط مشتری
 7. تست ربات توسط کاربر و رفع باگ ها
 8. پشتیبانی 1 ساله اکسپرت برای رفع ایرادات احتمالی

هزینه اکسپرت نویسی چقدر است؟

سوالی که اکثر تریدر ها از ما می پرسند این است که هزینه نوشتن و ساخت اکسپرت فارکس چقدر است؟
بعضی از تریدر ها دارای استراتژی خاصی هستند و می خواهند آن را به اکسپرت فارکس تبدیل کنند تا اکسپرت به جای انسان معامله و ترید کند.
برای محاسبه هزینه اکسپرت نویسی باید استراتژی شما مورد برسی قرار گیرد. میزان پیچیدگی استراتژی و همچنین مدت زمان برنامه نویسی اکسپرت تعیین شود. بر اساس موارد ذکر شده قیمت اکسپرت نویسی محاسبه می شود و به شما اطلاع داده می شود. اما به طور کلی هزینه ساخت اکسپرت از 1 میلیون تومان شروع می شود و تا چند میلیون تومان ممکن است بر اساس استراتژی شما تغییر کند.

درخواست اکسپرت نویسی خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

  4.2/5 - (5 امتیاز)