$ مدیریت سرمایه

اندیکاتور نمایش نقاط مهم مقاومت و حمایت در متاتریدر

Important Support Resistance Price Zones با نشانگر ، می توانید مهمترین مناطق پشتیبانی / مقاومت را که توسط بسیاری از معامله گران و موسسات مشاهده می شود ، مشاهده کنید. با استفاده از این اندیکاتور با احتمال زیاد واکنش بازار در مناطق آشنا می شوید.

مفاهیم پشتیبانی و مقاومت بدون شک دو مورد از ویژگیهای بسیار مورد بحث در مورد تحلیل تکنیکی است. بخشی از تجزیه و تحلیل الگوهای نمودار ، این اصطلاحات توسط معامله گران مورد استفاده قرار می گیرد تا به سطوح قیمت در نمودارهایی که تمایل دارند به عنوان موانع عمل کنند ، اشاره کنند و مانع از فشار قیمت یک دارایی در جهت معینی می شوند.

حمایت سطح قیمتی است که انتظار می رود روند نزولی به دلیل تمرکز تقاضا متوقف شود. با کاهش قیمت امنیت ، تقاضا برای سهام افزایش می یابد ، بنابراین خط حمایت را تشکیل می دهد. در همین حال ، با افزایش قیمت ها ، مناطق مقاومت به دلیل فروش زیاد ایجاد می شوند.

هنگامی که منطقه یا “منطقه” حمایت یا مقاومت مشخص شد ، نقاط ورود یا خروج تجارت بالقوه با ارزش را فراهم می کند. این امر به این دلیل است که هرچه قیمت به نقطه‌ای از حمایت یا مقاومت برسد ، یکی از دو کار را انجام خواهد داد . از سطح حمایت یا مقاومت دور شوید ، یا سطح قیمت را نقض کنید و در جهت خود ادامه دهید .

اندیکاتور مناطق مقاومت در برابر حمایت مهم در بازه های زمانی 15M ، 30M ، 1H و 4H و هر جفت ارزی به خوبی کار می کند.

دانلود اندیکاتور نمایش نقاط مهم مقاومت و حمایت در متاتریدر 

1 پاسخ به "اندیکاتور نمایش نقاط مهم مقاومت و حمایت در متاتریدر"

  1. ممنون از سایت خوب عالی تون

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فارکس استراتژی محفوظ است

طراحی سایت با ♥ فارکس استراتژی

CLOSE
CLOSE
X