$ مدیریت سرمایه

اندیکاتور Parabolic SAR

SAR پارابولیک یا توقف پارابولیک و معکوس یک شاخص محبوب است که عمدتا توسط معامله گران برای تعیین حرکت کوتاه مدت یک دارایی مشخص استفاده می شود. این شاخص توسط تکنسین مشهور J. Welles Wilder Jr توسعه یافته است و می تواند به راحتی به یک استراتژی تجاری اعمال شود و به یک معامله گر اجازه می دهد تا تعیین کند که کدام دستور توقف باید قرار گیرد. (محاسبه این شاخص نسبتا پیچیده است و فراتر از محدوده چگونگی استفاده عملا در تجارت است.)

یکی از جالب ترین جنبه های این شاخص این است که فرض بر این است که یک معامله گر به طور کامل در موقعیتی در هر نقطه ای از زمان سرمایه گذاری می کند. به همین دلیل، آن را به ویژه کسانی که سیستم های تجاری و معامله گران که مایل به همیشه پول در محل کار در بازار توسعه استفاده کنند.

شاخص SAR پارابولیکی بر روی نمودار دارایی به صورت نمودار گرافیکی نشان داده می شود و به عنوان یک سری از نقاط قرار داده شده در بالای یا پایین قیمت (بسته به حرکت ). هنگامی که روند دارایی به سمت بالا حرکت می کند، یک نقطه کوچک در زیر قیمت قرار می گیرد، در حالی که یک نقطه در بالای قیمت زمانی که روند روند پایین است، قرار می گیرد.

سیگنال های معامله زمانی ایجاد می شود که موقعیت نقطه ها جهت را عوض می کند و در طرف مخالف قیمت قرار می گیرد.

دانلود اندیکاتور Parabolic SAR

0 پاسخ به "اندیکاتور Parabolic SAR"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فارکس استراتژی محفوظ است

طراحی سایت با ♥ فارکس استراتژی

X