اندیکاتور VSmark

اندیکاتور VSmark

اندیکاتور WPR VSmark Indicator یک تکنیک معامله گر / معامله روزانه است که در حال حاضر سطح قابل توجهی از پیروزی های سیگنال های تجاری را با سرعت ثابت به دست آورده است و با توجه به گزارش بکتت و عملکرد سازگار آن با پیچیدگی کمتر استفاده شده، معامله گران آن را پذیرفته اند به عنوان یکی از بهترین شاخص های معاملاتی فارکس در بازار می باشد.

WPR VSmark Indicator را می توان در هر جفت ارز فارکس به کار برد و همچنین برای تایم M1 به نمودارهای زمانبندی روزانه مناسب است. بنابراین، از اسکنر تا معامله گران روزانه، می توان با استفاده از این ابزار فارکس شگفت انگیز، اما با قوانین و نظم مناسب، بهره مند شد.

 

اندیکاتور WPR VSmark از سه سطح WPR (سریع، متوسط و آهسته) استفاده می کند. WRP سریع (قرمز) حرکت می کند بالاتر از هر دو رسانه WRP (آبی تیره) و WRP آهسته (آبی) به عنوان crossrosver صعودی و WRP متوسط حرکت می کند بالاتر از دیگر سطوح WRP سیگنال نزولی را نشان می دهد. به یاد داشته باشید، ارزش WRP در نزدیکی -100 سیگنال وضعیت فروش را نشان می دهد و سطح صفر (صفر) سیگنال های وضعیت خرید در بازار را نشان می دهد.

بنابراین، ایده آل است که به دنبال یک سیکل صعودی در شرایط پیش فروش و یک سقوط نزولی در شرایط خرید از بازار برای دریافت نتیجه بهتر از معامله باشید.

اندیکاتور VSmark

 

برای دانلود لطفا عضو شوید اگر ثبت نام نکرده اید لطفا ابتدا عضو شوید و در غیر این صورت وارد شوید

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *