$ مدیریت سرمایه

برآورد طلا در حالت برگرداندن قیمت ها به محدوده، نوسانات

امتیازات قیمت طلا:

شکست طلا در نیمه اول ماه مه ناکام ماند و قیمت از 15 آوریل تا 13 مه به قیمت 1266.18 تا 1288.58 رسید.
پس از ضربه زدن به یک هفته چهارم در اوایل ماه مه، نوسانات طلای ناگهانی به سرعت به پایین ترین سطح خود رسیده است.
تغییرات در موقعیت های خرده فروشان نشان می دهد که قیمت های طلا هنوز هم می تواند کاهش یابد.

به دنبال پیش بینی های طولانی مدت در قیمت طلا و نقره ای؟ از راهنماهای بازرگانی DailyFX دیدن کنید.

بازگشت عدم اطمینان در مورد مذاکرات تجاری تجاری ایالات متحده و چین در ابتدا برای داراییهای امن مانند ین ژاپن و وزارت خزانه داری ایالات متحده صعودی شد. اما درمقابل بازگشت قدرت دلار در کنار پیشنهادات در مناطق امن، قیمت های طلا در روزهای اخیر افزایش یافته است، به طور موثر خنثی کردن درخواست تجدید نظر در طول زمان خطر به نظر می رسد در همه جا در سراسر جهان افزایش می یابد.

GVZ، مدت کوتاهی پس از دست کم در 3 ماه مه، اندازه گیری یک ماهه ناامید کننده طلا را به یک چهار هفته افزایش داد و به عنوان پیشرفت های جدید در جنگ تجاری ایالات متحده و چین، سرمایه گذاران در سراسر جهان را مورد انتقاد قرار داد. در حالی که افزایش نوسانات معمولا به عنوان یک توسعه مناسبی برای قیمت ها دیده می شود، مزایای طلا از افزایش نوسانات به دست می آید: سطح بالاتری از عدم اطمینان باعث افزایش تقاضای امن در نقاط طلا می شود.
GVZ (نوسانات طلا) تحلیل تکنیکی: نمودار قیمت روزانه (مه 2018 تا مه 2019) (نمودار 1)

با در نظر داشتن این موضوع، هفته های گذشته شاهد کاهش شاخص های نوسان طلایی بوده و به نوبه خود تقاضای طلا کاهش یافته است. GVZ در ماه مه 13 اوت به دست آمد و قیمت های طلا در روز بعد به طور ماهانه افزایش یافت. همانطور که نوسانات طلا به سرعت به پایین ترین سطح خود رسیده است، قیمت خرده فروشی طلا از اوایل ماه مه به نوبه خود شکست خورده است.

اما با ناپایداری طلایی در برابر دلار تقویت شد، قیمت طلا در هفته گذشته در محدوده سابق به ترتیب بین 1266.18 و 1288.58 از 15 آوریل تا 13 مه به پایان رسید. به طور معمول هنگامی که شکست های دروغین رخ می دهد، قیمت بازگشت به بازار را می بینیم. طرف دیگر تثبیت؛ بنابراین ما نمی توانیم کاهش بیشتر قیمت های طلای خود را نسبت به حمایت از تحکیم مانع کنیم.

 

در اوایل ماه می، قیمت طلا از طریق مقاومت 4 هفته ای مقاومت در برابر اصلاحی بالاتر از 585/8888 صعود کرد و برای چند روز به نظر می رسید که روند صعودی در حال افزایش است؛ روند صعودی روند صعودی در ماه فوریه و مارس نیز به طور موقت شکسته شد.

با این وجود، پیش بینی قیمت طلا همچنان تا حدی است که محدوده آن در نظر گرفته شده است. در حال حاضر شکست در انتظار است. باید قیمت های طلای بالاتر از 1288.58 حرکت کند، ما دوباره به دنبال صعود تثبیت تقویت و همچنین روند نزولی از اوایل ماه فوریه و مارس 2019 خواهیم رفت، در حالی که افت در زیر 1266.18، موجب شکست نزولی تحکیم و روند صعودی خواهد شد از نزول نوسان در اواخر 2018.

1398-02-30

0 پاسخ به "برآورد طلا در حالت برگرداندن قیمت ها به محدوده، نوسانات"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فارکس استراتژی محفوظ است

طراحی سایت با ♥ فارکس استراتژی

X