$ مدیریت سرمایه

دلار آمریکا به دلیل کاهش نرخ بهره بانک مرکزی سقوط کرد

پیش بینی اصلی دلار آمریکا : صعودی

دلارهای ایالات متحده در برابر بازارهای مالی به سمت اوراق قرضه خزانه داری دست می یابند
انتخابات پارلمان، به روز رسانی چشم انداز OECD، ممکن است تاجران را مجبور سازد تا تعصب خطر را کنار بگذارند
تفسیر رسمی در مورد جنگ تجاری آمریكا و چین، یک اصطلاح معمولی است

 

دلار آمریکا هفته گذشته افزایش یافته است. یک برد پنج روزه ، طولانی ترین سود حاصل از پیروزی در دو ماه گذشته را به خود اختصاص داده است، و ارزش ارز را در برابر میانگین همتایان اصلی خود در سال 2019 به ارمغان می آورد.

پیش بینی می شود که موازات افزایش اوراق قرضه خزانه داری، در حالی که پیش بینی سیاست های مالی فدرال در سال 2019 به حالت آرام تر تبدیل شده است، و این نشان می دهد که بازار اکنون احتمال بیشتری برای کاهش قیمت دارد (در حال حاضر 75 درصد است). این نشان می دهد که تقاضای پناهگاه در مقابل فرسودگی خطرناک به عنوان انگیزه برای دستاوردهای تقاضا می کند.

تشدید جنگ تجاری آمریكا و چین به عنوان نگرانی فوری سرمایه گذاران برجسته است. این ترکیبات نامطمئن ژئوپلیتیک مرتبط با Brexit، پارلمان اروپا (EP) و تنش های در حال رشد بین ایالات متحده و ایران را در بر می گیرد. همچنین رشد سریع جهانی در رشد جهانی را تقویت می کند.

دلار آمریکا ممکن است افزایش یابد زیرا FED انتظارات کاهش نرخ بهره را در معرض خطر قرار می دهد

هفته آینده این خطرات را میبینند. رأی گیری در مجله بعدی مجلس نمایندگان به عنوان یک رفراندوم در مورد شایستگی اتحادیه اروپا به عنوان یک کل قرار دارد، زیرا بازارها به عنوان یوروپسایتی از هر زاویه خطی برای یک دستورالعمل بزرگتری قرار دارند. در همین حال، OECD احتمالا چشم انداز اقتصاد جهانی خود را کاهش خواهد داد.

فدرال رزرو ممکن است سرمایه گذاران را بیش از پیش متقاعد کند که تأکید دارند که امیدواری برای خط مشی سیاست پولی تقریبا قطعا در کوتاه ترین زمان ممکن نادرست خواهد بود. یک سخنرانی از صندلی پائول و چند دقیقه از جلسه FOMC ماه مه احتمالا برای ارج نهادن مقامات خانه به یک رویکرد “منتظر و دید”

در تعادل، این به خوبی برای Greenback خوب است. دور دوم ریسک پذیری در بازار، احتمالا موجب افزایش نقدشوندگی نقدینگی معادل آن می شود، و آن را بالاتر می برد. در حالی که بازدهی ها نگرانی اصلی در این سناریو نیستند، بانک مرکزی فدرال ایالات متحده در شرایط بحرانی قرار می گیرد، در حالی که سایر بانک های مرکزی برنامه ریزی کردن را کاهش می دهند مطمئنا صدمه نمی بینند.

مذاکرات تجاری ایالات متحده و چین باقی خواهد ماند. قیمت ها ثابت کرده اند که به تفسیر در حال اجرا در مورد مذاکرات از رسانه های مرتبط با دولت در پکن و همچنین حساب توییتر دونالد ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده پاسخ می دهد. Soundbites از هر اردوگاه ممکن است نوسانات kneejerk را الهام بخش.

1398-02-28

0 پاسخ به "دلار آمریکا به دلیل کاهش نرخ بهره بانک مرکزی سقوط کرد"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فارکس استراتژی محفوظ است

طراحی سایت با ♥ فارکس استراتژی

X