سیستم معاملاتی Stochastic Trend Momentum trading

سیستم معاملاتی Stochastic Trend Momentum trading

سیستم معاملاتی Trend Momentum مبتنی بر استراتژی کلاسیک نوسانگر استوکاستیک، و دو میانگین متحرک (SMAs) 21 و 50 دوره است.

ابتدا اطمینان حاصل کنید که در جهت یک روند تجاری قرار بگیرید. با تجزیه و تحلیل دو موینگ اوریج، می توانید روند را بر اساس یک فریم زمان بالاتر تنظیم کنید. اگر 21 MA روند متوسط بالای 50 را داشته باشد و هر دو به سمت بالا رفتن هستند، روند صعودی است. برعکس برای روند نزولی.

 

این سیستم معاملاتی فارکس باید در زمانبندی H1 و بالاتر استفاده شود. بنابراین، سیستم برای معاملات روزانه و نوسان است. می توان آن را در هر جفت G10 یا کالاهای اصلی استفاده کرد.

پیشنمایش تجاری Trend Momentum  شرایط برای خرید به منظور طولانی شدن یک ابزار، Stochastic باید از 20 منطقه عبور داده یا لمس کند و به سمت بالا حرکت کند. در حالی که هر دو SMA باید روند صعودی را با قیمت مناسب تر نشان دهند، ترجیحا معاملات بالاتر از 21 SMA. علاوه بر این، شیب پانل های تصادفی می تواند برای تایید روند روند استفاده شود. شرایط برای فروش به منظور کوتاه کردن یک وسیله، شرایط متضاد دقیق باید باشد. شرایطی برای بستن سیستم معاملاتی Momentum Trend Trending هیچ قوانین سود ثابت ندارد. شما می توانید سطوح حمایت / مقاومت مقاومت، ستون های 21 و 50 SMA یا هر روش متداول و مورد آزمایش خود را استفاده کنید. در ضمن، توقف ضرر باید براساس تحولات قیمت تعیین شود. سطح SL می تواند نقطه یا نقطه حمایت / مقاومت باشد یا فقط بالای 50 SMA باشد.

 

 

برای دانلود لطفا عضو شوید اگر ثبت نام نکرده اید لطفا ابتدا عضو شوید و در غیر این صورت وارد شوید

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *