$ مدیریت سرمایه

قیمت جفت ارز GBPUSD به عنوان اختلال در Brexit، دلار، به شدت کاهش می یابد

استرلینگ (GBP) قیمت و آخرین اخبار Brexit

  • استرلینگ در مقایسه با دلار آمریکا چهار ماهه را تجربه می کند.
  • نمودار به نظر می رسد فروش بیش از حد، اما احساسات مشتری بسیار نزولی است.

GBPUSD – دنباله Bearish Continues Unchecked

استرلینگ تحت فشار سنگین علیه یک دلار آمریكایی است كه در اواسط ماه ژانویه امسال در حال كاهش است و فروش اخیر ادامه دارد. شکست اخیر سطح حمایت در 1.2894 و 1.2773، جفت ارز بدون لنز را از دست داده است و فروشندگان همچنان محکم باقی می مانند. شکست اخیر اخیرا موجب سردرگمی و نگرانی Brexit شده است چراکه PM بریتانیا می تواند به توافق برکناری خود ادامه دهد، گرچه قبلا در مجلس عوام سه بار رای داده است.

دلار آمریکا با صعود دلار آمریکا (DXY) با صعود دو هفته ای 97.50 و صعود دو ساله خود در سطح 97.84 قرار دارد. شکستن و نزدیک شدن به بالای صفحه، باعث افزایش دیگری در نمودار طولانی تر شده و موجب افزایش بیشتر شد. دقیقه FOMC روز چهارشنبه و / یا سفارشات کالاهای بادوام ایالات متحده در روز جمعه ممکن است این حرکت را باالتر افزایش دهد.

جفت ارز GBPUSD ممکن است در معرض ضعف در صعود 15 ژانویه ” صعود کم ” در 1.2669 باشد، اما این حمایت شکننده است. شاخص CCI نشان می دهد که این جفت ارز به شدت فروش می یابد و این نیز ممکن است در کوتاه مدت به ترقی سریع تر برسد.

معامله گران خرده فروشی 81.7٪ از GBPUSD خالص طولانی با توجه به آخرین داده های مشتری احساسات IG هستند. ببینید که چگونه تغییرات اخیر در روزانه و هفتگی تغییرات GBPUSD را تحت تاثیر قرار می دهد و در حال حاضر ما یک جهت گیری قوی تر نسبت به معاملات غیرمجاز را به ما می دهد.

معامله گران ممکن است به دو هدیه تجاری ما علاقه مند باشند – ویژگی های معامله گران موفق و معامله گران برتر – در حالی که تحلیل گران فنی به احتمال زیاد در آخرین راهنمای Elliott Wave علاقه مند هستند.

دیدگاه شما در مورد GBPUSD – صعودی یا نزولی؟ شما می توانید از طریق فرم در پایان این قطعه به ما اطلاع دهید یا می توانید از طریق nicholas.cawley@ig.comor از طریق توییتر @ nickcawley1 با نویسنده تماس بگیرید.

1398-02-31

0 پاسخ به "قیمت جفت ارز GBPUSD به عنوان اختلال در Brexit، دلار، به شدت کاهش می یابد"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فارکس استراتژی محفوظ است

طراحی سایت با ♥ فارکس استراتژی

X