$ مدیریت سرمایه

چشم انداز دلار آمریکا: دلار آمریکا به سمت قله دو ساله خود حرکت می کند

دلار آمریکا به سمت دو ساله رانده می شود

دلار آمریكا پس از انتشار روز گذشته FOMC ادامه داد تا با یك ارز مشابهی كه به تصمیم نرخ ماه قبل منتهی شود، روند صعودی را آغاز كند. در این نشست، بانک مرکزی فدرال برای کاهش نرخ های آتی مجبور نبود. از سوی دیگر بازارها انتظار دارند که در نیمه دوم سال جاری، 25 واحد پایه کاهش یابد، بنابراين بانک مرکزی فدرال در مورد این موضوع صحبت نکرد، به پیشنهاد Greenbow در مورد کنفرانس مطبوعاتی جروم پاول در 1 ماه مه کمک کرد. این موضوع صعودی در دلار آمریکا تنها در چند روز بعد از عرضه اوراق مشارکت غیرمستقیم به پایان رسید و دلار در هفته آینده ادامه یافت.

آخرین دوشنبه زمانی است که دلار ایالات متحده پشتیبانی را پیدا کرد و این در حدود 97.00 در DXY قرار داشت. از آن زمان، این الگوی قدرت بوده است، زیرا قیمت ها به سطح بالای دو ساله در سطح 98.32 رسیده است و با انتشار روز گذشته جلسات نشست FOMC، که در اواخر ماه جاری نظرات جروم پاول را تکرار می کرد، کمک می کرد. فدرال رزرو یک رویکرد “بیمار” را انتظار داشت تا اطلاعات ورودی را قبل از تصمیم گیری در مورد حرکت بعدی نرخ بعدی ببیند.

نمودار قیمت چهار ساعته دلار آمریکا

هنوز هم یک نسخه با فشار بالا در ایالات متحده وجود دارد که این هفته با انتشار فردا از محصولات کالاهای بادوام، باقی مانده است. اما، شاید مهم تر از ارز، رانندگان دیگر ارزها هستند که به نوبه خود بر جریانات دلار تاثیر می گذارد. به طور خاص – انتخابات پارلمانی اروپا امروز صبح آغاز شد و این به طور گسترده ای به عنوان یک رفراندوم در مورد موضوع رو به رشد پوپولیسم در بلوک دیده می شود. همانطور که دیروز مورد بحث قرار گرفت، EUR / USD تاکنون در هفته به شدت آرام بوده است؛ امروز صبح کمی در مورد تعدادی از PMI ضعیف که خارج از اروپا قرار گرفته اند، روز به روز در حال افزایش است. بانک مرکزی اروپا نگرانی داشت که رشد ممکن است حتی ضعیف تر از پیش از اقتصاد ترسناک باشد.

سوال بزرگ این است که آیا نتایج این انتخابات آخر هفته خرس های یورو را به ارمغان می آورد. عمل قیمت EUR / USD در تقریبا دو سال گذشته در منطقه 1.1100 معامله نشده است و تا سال 2019 فروشندگان از آزمایشات این سطح خسته شده اند. در زیر سطح روانشناختی 1.1000 و در زیر آن منطقه ای از حمایت بالقوه است که از 1.0814-1.0863 اجرا می شود.

 

1398-03-02

0 پاسخ به "چشم انداز دلار آمریکا: دلار آمریکا به سمت قله دو ساله خود حرکت می کند"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق برای فارکس استراتژی محفوظ است

طراحی سایت با ♥ فارکس استراتژی

X